Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap

Antalya Havalimanı Titreyengöl Transfer

Antalya havalimanı Titreyengöl arası mesafe 70 kilometre ve Antalya havalimanı Titreyengöl transferi yaklaşık bir saat 15 dakika sürmektedir.

Gazipaşa Havalimanı Titreyengöl arası mesafe Antalya havalimanına göre daha uzak olduğu için pek tercih edilmemektedir. Gazipaşa havalimanından Titreyen göl 110 kilometre olup yaklaşık 2 saat sürmektedir. Ayrıca Gazipaşa Havalimanından Titreyengöl’e Paylaşımlı transfer imkânı mevcut değildir.

Titreyengöl; Side’nin doğu kısmında 3 bin dönüm üzerine kurulmuş küçük bir beldedir. Göl üzerinde rüzgardan dolayı titremeler olduğu için mevcut ismini almıştır.

Titreyen Göl’de birçok 5 yıldızlı turizm tesisi vardır. Özellikle Alman ve Rus turistler tarafından tercih edilen bölge rahat ve sakin bir tatil geçirmek isteyen turistler için ideal bir yerdir.

Antalya Havalimanı Titreyengöl Transfer Fiyatları

Antalya havalimanından Titreyengöl Shuttle(paylaşımlı) Transfer fiyatı kişi başı 120 TRY olup sadece bir gün önce rezerasyon yapmanız yeterlidir.

Eğer Vip transfer hizmeti satın almak istiyorsanız 1-3 kişi 429 TL, 4-7 kişi 459 TL, 8-14 kişi 619 TL’dir.

Havalimanından Titreyengöl arasında transfer hizmetini Bizimtransfer.com’dan rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Gazipaşa Havalimanı Titreyengöl transfer fiyatı 3 kişilik araç için 629 TL’dir. Eğer toplu grup olarak gelecekseniz 14 kişilik minibüs fiyatı ise 889 TL’dir.

Antalya havalimanı Titreyengöl Arası Mesafe kaç 

Manavgat Tireyengöl Transferini Nasıl Yaptırabilirim?

Öncelikle geleceğiniz havalimanını(Antalya ya da Gazipaşa-Alanya) seçilecek sonra Titreyengöl'de gideceğiniz oteli seçeceksiniz. Uçağınızın Havalimanına iniş saatini ve uçuş numaranızı yazdıktan sonra size kişisel bilgileriniz olan Email adresi, İsim ve telefon numaranızı giriniz. Daha sonra gelen maili kontrol edin ve seçtiğiniz transfer tipine göre havalimanında Bizimtransfer.com yada İsminizin yazılı olduğu levhayı bulunuz.

 

Titreyengöl Otel Transferi


Kaya Side

Grand prestige Hotel

Maya World

Pegasos World Hotel

Bashoporus Sorgun Hotel

Port River Hotel

Diamond Premium Hotel

Lake&river Side Hotel