Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap
09:00
1
Dönüş Transferi İstiyorum

Turkler Transfer ve Ulaşım

 

Alanya Türkler Transfer

 

Tatil için Alanya Türkler’i seçtiyseniz; Transfer için Bizimtransfer.com’u seçin, uygun fiyata kaliteli transferin keyfini sürün. Hem uygun hem de hızlı transfer ile daha fazla tatil yaparsınız, üstelik geniş araç yelpazemizden size en uygun olanı seçin. 

 

Gazipaşa-Alanya havalimanı Türkler Arası Transfer

Gazipaşa-Alanya havalimanı Türkler arası mesafe 60 km’dir. Gazipaşa havalimanından Türkler kasabasına özel araç ile 59 dakikada, Shuttle(paylaşımlı) araçla 1 saat 15 dakikada ulaşım sağlanmaktadır.

 

Antalya havalimanı Türkler arası transfer ve Ulaşım

Antalya havalimaı Alanya, Türkler arası mesafe 107 km’dir. Transfer süresi ise özel transfer ile 1 saat 32 dakika, paylaşımlı transfer ile 1 saat 45 dakika sürmektedir. Bizim Transfer Türkler’de bulunan bütün otellere transfer ve ulaşım hizmeti vermektedir.

 

Alanya Türkler Transfer Fiyatları

 

Gazipaşa-Alanya havalimanından ve Antalya havalimanından Türkler Shuttle(paylaşımlı) transfer ücreti 2022 yılında sadece 150 TL'dir. En uygun fiyat garantisi ile Türkler'e rahat ulaşın. Vip transfer fiyatları tabloda belirtildiği gibidir.

Türkler Transfer ve Ulaşım Fiyatları
NeredenSedan(1-3)Vito(1-7)
Antalya havalimanı1049 TL1149 TL
Gazipaşa Havalimanı599 TL619 TL

 

Alanya Türkler Transfer ve ulaşım hizmetinde neden Bizimtransfer.com?


En Ekonomik Fiyat Garantisi

Hem Shuttle(paylaşımlı) hem de Vip Transfer seçeneği
Tam adresinize kadar hizmet
7 Gün 24 Saat Canlı destek

Ücretsiz soğuk İçecek ikramı

Online Ödeme Seçeneği

 

Alanya Türkler Shuttle(Paylaşımlı) Transfer avantajları

Shuttle(paylaşımlı) transfer ile Alanya Türkler’de bulunan bütün oteller ve adresinize kadar ekonomik olarak ulaşım imkanı sağlarsınız. Böylece transfere harcayacağınız parayı tatilinize harcarsınız. Paylaşımlı transfer araçlarımız maksimum 14 kişilik olup en fazla 5 noktaya uğramaktadır. Bütün araçlarımız klimalıdır ve ücretsiz soğuk içecek ikramımızdır

Alanya Türkler Vip Transfer Avantajarı

Alanya Türkler Vip transfer hizmeti ile tatilinize hızlı ve konforlu başlayın! Havalimanında isminiz ile karşılanıp direkt olarak otelinize gidersiniz. Sedan, Minivan, Minibus ya da Lüks Vip araçlarımızdan en uygun olanı seçin size özel şöförünüz ve aracınız istedğiniz saatte hazır olsun.