Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap
09:00
1
Dönüş Transferi İstiyorum

Avsallar Havalimanı Transfer

Avsallar transfer

Avsallar Havalimanı Ulaşım

 

İddia ediyoruz, en uygun Avsallar havalimanı ulaşımı Bizim Transfer ile yapılır. Paranızı ulaşımda harcamak için biriktirmediniz. Bizimle rezervasyon yapın, tatilinize daha fazla harcayın. Hadi hemen Avsallar ulaşım için linki tıklayın. 

 

Avsallar; Antalya ve Gazipaşa-Alanya havalimanı ortasında yer almaktadır. Havalimanı Avsallar Arası ulaşım biraz mesafesi fazla olmakla beraber ulaşımı çok zor değildir. Avsallar; Antalya havalimanına 105 Km ve ortalma yolculuk süresi 90 dakikadır. Trafiğin durumuna göre bu süre +-10 dakika değişmektedir. Avsallar, Alanya-Gazipaşa havalimana 68 km mesafede ve ortalama transfer süresi 75 dakika sürmektedir.

 

 

Alanya Avsallar Transfer

Alanya Avsallar’a hem Antalya havalimanından hem de Gazipaşa-Alanya havalimanından transfer sağlanabilmektedir. Bizim Transfer ile Antalya ve Gazipaşa havalimanından transfer sipariş vererek otelinize kadar güven ve konfor ile rahatça ulaşım sağalabilirsiniz. İster ekenomik ister vip transfer, sizin tarzınıza ve bütçenize en uygun olanı seçin ve sınırlı sayıdak koltuklardan birini kapın.

 

Alanya Avsallar Transfer Fiyatları

 

Alanya Avsallar Transfer Fiyatları
NereyeShuttle(Eko)Sedan AraçMinivan
Gazipaşa Havalimanı120 TL619 TL649 TL
Antalya Havalimanı150 TL749 TL819 TL
Belek 749 TL789 TL
Kemer 1219 TL1299 TL

 

Havalimanı Gelişlerde

 

Avsallar'a gelmek için Havalimanı indiğinizde; paylaşımlı transferler rezervasyonunuz var ise havalimanı karşılama personelimiz sizi elinde Bizim Transfer levhası ile karşılayıp son model araçlara bindirdikten sonra defansif sürüş eğitimi almış profesyonel kaptanınız sizi otelinize kadar güvenle ulaşımınız sağlayacaktır. Paylaşımlı(Ekenomik) Avsallar Transfer için kullanılan araçlarımız özel dizayn Mercedes olup bütün koltuklarında 3 nokta emniyet kemerleri mevcuttur. Eğer Avsallar Vip Transfer rzervasyonunuz var ise şöförünüz sizi isminiz ile karşılayıp otelinize ya da gideceğiniz adrese kadar güvenle ve en kısa sürede götürecektir. Transfer siparişi vermek için https://www.bizimtransfer.com/tr/ lütfen tıklayınız.

 

 

 

 

Avsallar

Avsallar Alanya şehir merkezine 27 kilometre uzaklıkta, yeşilin ve mavinin harika uyumu içerisindeki bir turizm beldesidir. 5 yıldızlı tesisleri ile, benzersiz ince kumu ile bitmesini istemediğiniz tatil anılarını biriktireceğiniz bir turizm beldesidir. Avsallar sadece bir tatil beldesi değil aynı zamanda alışveriş yapabileceğiniz harika imkanlar sunmaktadır. Avsallr hakkındaki detalı bilgi için https://www.tripadvisor.com.tr/Attractions-g609052-Activities-Avsallar_Alanya_Turkish_Mediterranean_Coast.htmltıklayınız.

2018 Yılında yaklaşık olarak 300.000 turistin ziyaret etmesi beklenilen Avsallar; ülke ekonomisine çok büyük bir katkı sağlamaktadır.

Avsallar Alanya’nın fethinden sonra kurulan ilk köydür ve köyün Adı Avşarlar’dan bozularak gelmektedir. Günümüzde genelde Yörük kökenli vatandaşlar burada yaşamaktadır.

 

İyi Yolculuklar!