Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap
09:00
1
Dönüş Transferi İstiyorum

Alanya Havalimanı Transfer

Alanya Havalimanı Transfer

En uygun Alanya havalimanıTransferi mi arıyorsunuz? En güvenilir ve konforlu havalimanı transfer için Bizimtransfer’i tercih edin, Otelinize ve adresinize güvenle ulaşmanın mutluluğunu yaşayın. Eğitimli şoförlerimizle Alanya havalimanı transfer hizmeti daha güvenli daha huzurlu!

 

 

Alanya Transfer Bölgeleri

Bizimtransfer ile Alanya transfer bölgeleri aşağıdaki tabloda belirtilmiştir. Bunlardan hariç bölgeler için hemen bizimle iletesime geçiniz.

 

Antalya Havalimanı (AYT) Transfer                                                                                                                                

Alanya’dan Antalya Havalimanına transfer ortalama iki buçuk saat sürer. Bizim Transfer ile bu seyahatin maliyeti 150 TL. Eğer Özel transfer isterseniz 749 TL’dir.
Gazipaşa Havalimanı (GZP)Alanya şehir merkezinden Gazipaşa havalimanı arası mesafe 45 Km’dir. Gazipaşa havalimanına Alanya şehir merkezinden transfer süresi 45 dakika ve paylaşımlı transfer ile fiyat 75 TL ve Özel Araç fiyatı 349 TL’dir.
AntalyaAntalya şehir merkezi Alanya uzaklığı 134 Km olup Alanya’dan yaklaşık 2 buçuk saat sürmektedir. Alanya’dan 899 TL tutmaktadır.
Belek

Belek Alanya Arası 104 KM mesafesi vardır. Bizim transfer ile 1 saat 45 dakikada Belek’teki bütün otellere transfer gerçekleştirmektedir.

KonyaaltıAlanya’dan Konyaaltı 160 km ve mesafe iki saat 40 dakika sürmektedir.
LaraLara, Alanya arası 135 km ve süre 2 saat sürmektedir. Lara 5 yıldızlı otelleri ile ünlüdür.

 

 

Alanya Transfer Araçlarımız

İster lüks araç ister özel sürücülü transfer isterseniz de ekonomik paylaşımlı transfer tercih edin Bizim transferin güler yüzlü personeli sizi kapınıza kadar güvenle ve gülümseyerek ulaştırmanın mutluluğunu yaşayacaktır. Çok çeşitli Alanya transfer araçlarımızla sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Detaylı bilgiye bu linkten (transfer-araclarimiz/shuttle) ulaşbililirsiniz

Vip Alanya Transfer

Vip Alanya transfer tercihinizde sizi isminizle karşılayıp klimalı araçlarımız ile Alanya’daki adresinize kadar götürüyoruz. Özel transfer tercihinizde sürücülerimiz bütün adresleri bildiği için ve araca başka müşteri almayacağı için transfer süresi en az 10 dakika azalmaktadır.

Wifi. Araçlarımızda istenildiği takdirde ekstra ücrete tabi olarak wireless internet hizmeti sunulabilir.

Araçlarımız Transfer için Gereklilikleri karşılamaktadır. Tüm özel araçlarımızda gerekli bütün yeterliliklere sahiptir. Klima, Yeterli koltuk, Bebek koltuğu ve valizler için yeterli hacim. Detaylı bilgi için https://www.bizimtransfer.com/transfer-araclarimiz-ozel-suruculu-vip-transfer tıklayınız.

Paylaşımlı(Ekonomik) Alanya Transfer

Paylaşımlı araçlarda transfer sizi firma logosu ile karşılayıp aynı güzergaha gidecek diğer yolcularımız ile beraber gideceğiniz bölgeye kadar götürmektedir. Paylaşımlı araç ile Alanya transfer taksiye göre ortalama 8 ile 10 kat daha ucuzdur. Üstelik ödemelerinizi bütün para birimi ile yapabiliyorsunuz. Paylaşımlı araçlarda ücretsiz wifi hizmeti sunulmaktadır.

Alanya sıcak bir bölge olduğu için gelen misafirlerimize ücretsiz olarak soğuk su ikramı yapılmaktadır.

İletişim Problemi Yok: Türkçe bilmeyen misafirlerimiz Eğer sürücü ile anlaşamaz ise 24 saat hizmet veren ofisimizde İngilizce ve Rusça bilen destek ekibimiz tarafından yardımcı olunur. Detaylı ilgi için linke https://www.bizimtransfer.com/transfer-araclarimiz-shuttle tıklayınız