Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap
09:00
1
Dönüş Transferi İstiyorum

Gazipaşa Havalimanı İncekum Transfer

Gazipaşa Havalimanı İncekum Transfer

Gazipaşa Havalimanı İncekum Transfer

Gazipaşa Havalimanı İncekum transfer 1 saat 15 dakika sürmektedir. Gazipaşa Havalimanı İncekum arası shuttle transfer ücreti 115 TL’dir. Bizimtransfer ile Gazipaşa Havalimanından Shuttle ve Özel transfer seçeneklerinden size en uygununu hemen https://www.bizimtransfer.com/ buradan sipariş verebilirsiniz. Gazipaşa Havalimanı Gazipaşa Havalimanının yeni adı 2015 yılında Gazipaşa-Alanya Havalimanı olarak değiştirilmiştir. Gazipaşa Aydıncık mahallesinde bulunan Gazipaşa havalimanı ile Alanya Şehir merkezi arası mesafe 42 kilometredir. 2012 yılında pistin uzatılıp karayolunun üzerinden geçirilmesi ile hem Türkiye’de altından karayolu geçen tek havalimanı olma özelliğine sahip olmuştur hem de 1 milyon üzerinde yerli ve yabancı turisti ağırlamıştır. Pistin uzatılması ile beraber direkt İstanbul ve Ankara’nın yanında  Almanya, Rusya, Norveç ve İsveç’e uçuşlar başlamıştır. Gazipaşa Havalimanı içersinde ATU dutyfreeshop, ATM makinaları ve cafeler bulunmaktadır.

Gazipaşa Havalimanı İncekum Transfer fiyatları

Gazipaşa havalimanı İncekum transfer fiyatı kişi başına 115 TL’den başlamaktadır. Ayrıca online gidiş-dönüş rezervasyon yaptırarak %5 indirim hakkı kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken web sitemiz anasayfadan Gazipaşa Havalimanından İncekum’da gideceğiniz otele gidiş dönüş rezervasyon yaptırarak promosyon ve Fiyat bilgileri alanına ‘dönüş15’ indirim kodunu girmektir. Bu şekilde İncekumtransferini ucuza getirebilirsiniz. Böylece Gazipaşa Havalimanı İncekum transfer kişi başına 98 TL’ye gelmektedir ki bu bölgedeki en ucuz transfer fiyatıdır. Şımart Kendini! O kadar yoğun iş temposunun sonunda, tatil başlangıcınca kendinizi biraz şımartmak isterseniz size özel son model siyah özel şöförlüpanelvan  ileİncekum tatiline başlayabilirsiniz. Üstelik beklenmedik ekonomik fiyat teklifleri sizleri de şaşırtacak. İsterseniz ultra lüks araçlarımız da mevcuttur. Sizlere özel teklif ve detalar için arayınız. Standard Vip Araç Fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

 

NeredenNereye1-3 kişi4-7 kişi7-14 kişi
Gazipaşa havalimanıİncekum659 Tl689 Tl799 Tl


Gazipaşa Havalimanı İncekum Transfer Noktaları

Bizim Transfer Gazipaşa Havalimanından İncekum’da bulunan bütün otelleri transfer noktası olarak kabul etmekte olup başlıca İncekum transfer noktaları aşağıdaki gibidir. Transfer noktalarında bulamadığınız adresler için rezervasyon esnasında transfer noktası olarak İncekum seçip, not kısmına gideceğiniz adresi lütfen belirtin. Pegasos Royal Hotel

Pegasos Club Hotel

Adin Beach Hotel

İncekum Beach Resort Alara Park Hotel

Aska Bayview Resort

Annabella Diamond Hotel Spa