Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap
09:00
1
Dönüş Transferi İstiyorum

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Transfer

Adnan Menderes Havalimanı Transfer Hizmeti

Adnan Menderes Havalimanı (ADB) İzmir şehir merkezine yaklaşık 20 km uzaklıkta yer almaktadır. Her yıl milyonlarca yolcu Adnan Menderes Havalimanı transfer hizmetini kullanmaktadır.1987 Yılında hizmete açılan ve Merhum Başbakan Adnan Menderes’in ismi verilen havalimanı Türkiye’nin en yoğun yolcu popülasyonuna sahip havalimanları arasında yer almaktadır. Bunun sebepleri arasında hem nüfusun yoğun olması hem de İzmir’in turizm ve ticaret açısından çok önemli bir yere sahip olması gelmektedir.

 

Adnan Menderes Havalimanına Ulaşım

Adnan Menderes Havalimanı geçtiğimiz yıl 12 milyonun üzerinde yolcu tarafından kullanıldı. Bu yolcuların dağılımında Üniversite öğrencileri, Tatil için İzmir ve çevresini tercih eden turistler, İş seyahati için İzmir’e gelen iş insanları ve İzmir’de ikamet eden İzmirliler önemli yer etmektedir. İzmir havalimanına ulaştıktan sonra ya da gidişlerde Adnan Menderes’e ulaşma süreci ise konforlu bir seyehat için önceden planlanması gereken bir durum.  Çünkü  havalimanına nasıl ulaşılacağı önceden planlanmadığı takdirde uçakların kaçırılması, toplantıya geç kalmak, yüksek maliyetli şekilde havalimanından ayrılmak gibi istenmeyen durumlarla karşılaşılabilir.

İzmir Havalimanı Transfer Ücreti

İzmir Adnan Menderes Havalimanında transfer ücretleri 169 TL'den başlamaktadır. Havalimanı transfer ücretleri kişi başına değil, özel şöförlü araç olarak hesap edilmiştir. Araçlar ve detaylar için https://www.bizimtransfer.com/transfer-araclarimiz-ozel-suruculu-vip-transfer tıklayınız. Özel Bizim Transfer ücretlendirme politikası gereği havalimanı karşılama ve otopark ücretleri fiyata dahildir. Ücretlendirmelerde çoğu firma karşılama ve otopark ücretlerini fiyata dahil etmeden belirlemektedir. Lütfen fiyat alırken bunları da göz önünde bulundurunuz. Bizim Transfer olarak ise sizlere her şey  (otopark,karşılama ) dahil fiyatlar belirledik. Şirketimizin İzmir havalimanından İzmirin farklı bölgelerine  belirlediği transfer fiyatlarına aşağıdaki tabloda yer verilmiştir:

İzmir havalimanı transfer ücretleri

Nereye1-3 kişi4-7 kişi7-14 kişi
İzmir Merkez 409 TL 429 TL 529 TL
Çeşme 759 TL 779 TL989 TL
Karşıyaka 469 TL 489 TL 589 TL
Alaçatı 759 TL 779 TL 989 TL
Kuşadası 759 TL 779 TL 989 TL

 

Konforlu Yolculuk için Bizim Transfer

Antalya bölgesinde yıllardır devam eden havaalanı transferlerimiz, memnun kalan yüzbinlerce yolcumuz ve tecrübemizle artık İzmir bölgesinde de hizmet veriyoruz.  Siz havalimanında uçağınızdan indikten sonra sizi karşılıyor ve gideceğiniz noktaya kadar sizi konforlu şekilde ulaştırıyoruz. 7 gün 24 saat  boyunca hizmet veren çağrı merkezimiz ve profesyonel operasyon ekibimizle birlikte siz nereden ve hangi saatte alınmak isterseniz biz o saatte orada oluyor ve sizi ya da misafirlerinizi gidecekleri yere bırakıyoruz. Sizde konforlu bir yolculuk için bizimtransfer.com'u ziyaret ediniz.

Neden Havalimanı Transfer?

"Transfer araçları birçok alternatif arasında neden tercih edilmeli" Bu sorunun birçok cevabı var. Bunlardan en önemlisi siz araçı değil, araç ve şoför sizi bekliyor olması. Gideceğiniz yere gecikme ihtimalinizin ortadan kalkıyor olması. Fiyatların net bir şekilde bildirilmiş olması sebebiyle kafanızın rahat olması. Transfer araçlarının belli noktalara değil dilediğiniz yere kadar sizi bırakıyor olması. Fiyatların uygun olması. Araçların konforlu, bakımlı ve yeni olması. 7/24 ulaşılabileceğiniz çağrı merkezlerinin bulunması. Ve daha niceleri.  Konforlu yolculuklar için sizi de Bizim Transfere bekliyoruz.